YAMAHA CSDR7

В наявності
4090400.00 грн.

SKU:

CSDR7

Категорії:

,

Понад десять років пройшло з того часу, як Yamaha PM1D і PM5D визначили напрямок розвитку цифрових консолей для роботи з живим звуком. Тепер прийшов час для нового флагмана, який задовольняє значно вищим сучасним вимогам до якості та універсальності при роботі з живим звуком. Yamaha RIVAGE PM7 успадковує "ДНК", яка зробила консолі РМ-серії улюбленцями вимогливих звукоінженерів по всьому світу, пропонуючи вдосконалені характеристики і продуктивність, що виводять продукцію Yamaha на нову вершину серед цифрових мікшерних консолей.

Yamaha Rivage PM7 купить

 

Система RIVAGE PM7 складається з контрольної панелі керування з вбудованим DSP-модулем CSD-R7, стейджбоксів RPio622 I/O, трьох типів RY карт і двох типів HY карт. За розміром і розташуванням контрольних функцій CSD-R7 повністю ідентична "великій" контрольній поверхні RIVAGE PM10 CS-R10. Завдяки вбудованому DSP, RIVAGE PM7 пропонує аналогічні високі стандарти роботи і ефективності робочого процесу у відносно компактній портативній системі. «PM бренд» Yamaha продовжує приносити інновації і розвивати індустрію роботи з живим звуком.

 

Ідеальна відправна точка для творчої роботи зі звуком - прозорий, незабарвлений звук. Всі мікшери Yamaha побудовані на цій філософії, з тим, щоб дозволити інженерам точно "бачити" звук на сцені, без фарбування, а потім при необхідності додавати творчі штрихи. Незмінна відданість Yamaha цій концепції продовжується і в RIVAGE PM7.

 

 

Два типи I/O реків для ідеального звучання

Yamaha пропонує два типи високоякісних рекових модулів I/O (введення-виведення) для RIVAGE PM7, кожен з яких працює зі своїм типом аудіо мережі.

Yamaha Rivage PM I/O racks RPio622, Rio3224D2, Rio1608D2

Перший тип - це мережа TWINLANe з підключенням оптичним кабелем для одночасної передачі до 400 аудіоканалів. Комбінації модуля введення-виведення RPio622 і/або RPio222 і аудіоінтерфейсних карт HY256-TL або HY256-TL-SMF дозволяють передавати вхідних сингали з гібридних мікрофонних преампов, які піднімають концепцію «натурального звучання» Yamaha до нового рівня, як і цифрові модулі з бездоганними VCM-моделями трансформаторів Rupert Neve Designs і SILK обробка, які приголомшливо передають музикальність і атмосферу.

 

Другий цифровий протокол для передачі аудіо - Dante від компанії Audinate, вже є стандартом для цифрових консолей серій CL і QL а також для ряду інших приладів Yamaha. Dante-сумісні модулі введення-виведення Rio3224-D2 і Rio1608-D2 в комбінації з картою розширення HY144-D забезпечують високоякісне звучання для серії RIVAGE PM.

 

Точно і чисто переданий сценічний звук забезпечує ідеальну основу для творчої роботи.

 

Rupert Neve Designs

Якість Rupert Neve для всіх звукоінженерів

Оснащені аналоговими картами RY-ML-SILK модулі введення-виведення RPio622 і RPio222 пропонують видатні емуляції трансформаторних схем і SILK-обробки, представлені в мікрофонних передпідсилювачах Rupert Neve Designs, бездоганно змодельовані з використанням технології Yamaha VCM (Virtual Circuitry Modeling).

 

Звукоінженери цінують мікрофонні передпідсилювачі Rupert Neve за їх приємну природну компресію і сатурацию. Обробка SILK здатна підняти цю спокусливу звукову платформу на новий рівень. Звуки, які, як правило, губляться в міксі, отримують нове життя і блиск з пишним аналоговим характером.

 

 

Функція SILK-процесингу в аудіо-інтерфейсній платі RY16-ML-SILK з гібридними мікрофонними передпідсилювачами пропонує два варіанти звучання: «RED» для яскравого енергійного звучання і «BLUE» для цілісності та енергійності. Існує також регулятор «TEXTURE», який музично формує гармонійні компоненти, щоб найкращим чином передати джерело. Переваги обробки SILK стають очевидні і при роботі з еквалайзерами і плагінами реверберації.

 

 

RIVAGE PM7 робить жаданий звук преампів Rupert Neve доступним для більш широкого кола звукоінженерів, які можуть використовувати його у своїй творчій роботі.

 

Вбудований автомікшер Dan Dugan Automixer

Завдяки тісній співпраці з Dan Dugan Sound Design, знаменитий мікрофонний автомікшер Dan Dugan з використанням сучасних алгоритмів вбудований в цифрові системи мікшування RIVAGE PM. Налаштування просте: активуйте процесор в інсерті аж до 64 каналів для автоматичної оптимізації розподілу коефіцієнтів підсилення мікрофонів. Контроль підсилення дуже плавний і природній - так, ніби міксом керують досвідчені оператори. Система також ефективно знижує проблеми зі зворотним зв'язком і гребінчастими фільтрами. Для мовних задач, особливо в ситуаціях не передбачених сценарієм, це дозволяє оператору зосередитися на деталях, а не фейдерах, для створення високоякісного міксу.

 

Зручність роботи

Мікшерна консоль є основним інструментом звукоінженера. Зручність і оперативність мають вирішальне значення, особливо в сьогоднішній динамічній індустрії роботи з живим звуком. Саме тому цифрові пульти Yamaha створені для забезпечення унікального поєднання роботи в аналоговому стилі з передовими суперсучасними цифровими технологіями, доступними на даний момент. Світове визнання цифрових мікшерів Yamaha є свідченням їх успіху, і RIVAGE PM7 продовжує цю традицію. Він має ті ж розміри і контрольну панель, що і флагманський RIVAGE PM10 і пропонує ідентичний з ним інтерфейс користувача.



Завдяки зручності і функціям, цілком орієнтованим для роботи на сучасній сцені, серія RIVAGE PM дозволяє звукоінженерам зосередитися на звуці і насолоджуватися творчим процесом.

Досконалий інтерфейс Yamaha Selected Channel

Ключовим елементом легендарної функціональності цифрової консолі Yamaha є концепція Selected Channel, що забезпечує прямий доступ до параметрів будь-якого каналу, обраного за допомогою клавіші SEL. «Selected Channel» у RIVAGE PM7 успадковує повнофункціональну конфігурацію флагманського RIVAGE PM10, забезпечуючи прямий і швидкий доступ до всіх параметрів каналу. Енкодери, кнопки і індикатори в загальноприйнятому компонуванні максимально використовують доступний простір панелі для зручності роботи в будь-яких умовах і ситуаціях.

Yamaha Rivage PM7 Selected Channel

Синергія сенсорних дисплеїв і фейдерних лінійок для інтуїтивного управління

Панель керування RIVAGE PM7 має три групи по 12 фейдеров, для яких можна призначати канали в потрібній конфігурації. Дві крайні ліві групи фейдерів працюють з великими сенсорними дисплеями на верхній панелі, забезпечуючи розширене робоче середовище Centralogic. Поканальні лінійки переходять вертикально в дисплеї, для зрозумілого, логічного керування. Можливість керувати каналами групами по 12 забезпечує гнучкість практично для будь-якого робочого процесу.

 

Yamaha Rivage PM7 Touch Display

 

Моніторна секція, для задач будь-якої складності

Потреби в моніторингу при роботі з живим звуком можуть значно варіюватися, тому тут необхідна гнучка система моніторингу. Система RIVAGE PM7 має два моніторних/cue виходи з незалежним регулюванням рівня, а для миттєвого виклику можна зберегти до восьми комбінацій джерел. Моніторна секція також пропонує затримки, а також восьмисмуговий параметричний еквалайзер. Точка інсерта до EQ блоку дозволяє використовувати плагіни в моніторній секції. Ретельно продумані і гнучкі функції в розділі моніторингу RIVAGE PM7 дозволяють легко адаптуватися до будь-якої ситуації.

 

Зручність криється в деталях

Основні енкодери на панелі RIVAGE PM7 оточені підковоподібними кільцями індикаторів, які вказують на поточне налаштування. Форма кілець проектована таким чином, щоб забезпечити оптимальну видимість, коли, наприклад, погляд оператора на енкодери спрямований знизу, що часто буває при розташуванні багатофункціональних енкодерів над фейдернми лінійками. Унікальна форма гарантує і те, що індикатори в положенні на "12 годин" не приховані за ручкою енкодера.



Ще одна важлива особливість - форма наконечників фейдеров, розроблена на базі багаторічного досвіду проектування і створення інтерфейсів мікшерів. Наконечники фейдерів мають такий ергономічний контур, що за його допомогою можливе точне, зручне управління незалежно від того, де ваш палець торкається контуру регулятора. Це функція, яку можна по-справжньому оцінити тільки доторкнувшись самому.



В цілому консоль так спроектована з сенсорними дисплеями і секцією "Selected Channel" на піднятій верхній панелі, що забезпечує оптимальну видимість з робочого місця звукоінженера, а також легкий доступ до всіх елементів керування. Сцена і консоль знаходяться в межах видимості одночасно. Сенсорні екрани також розташовані в межах легкої досяжності.

Yamaha Rivage PM7 зручність управління

 

Покращена функціональність

Одним з найважливіших переваг сучасних цифрових консолей є можливість зберігати в пам'ять сцени і налаштування. Але різні інженери можуть широко варіювати стилі мікшування і мати різне уявлення про те, як використовувати пам'ять сцени, тому ця функція повинна бути реалізована найбільш гнучким способом.

 

 

Система RIVAGE PM7 надає безліч способів «фільтрації» операцій виклику пам'яті сцени. Фокус-відгук, функція, яка вже знайома користувачам консолі Yamaha, дозволяє вказати типи даних, які потрібно викликати. Recall Safe працює по-іншому, запобігаючи викликанню певних типів даних. Тепер фільтр «Isolate» дозволяє вказати модулі каналів, включаючи бібліотеки EQ,  динаміки і т.п., які будуть захищені від операцій виклику з пам'яті. Це означає, що навіть, якщо певні параметри каналу захищені Recal Safe, наприклад, ви можете миттєво ізолювати і захистити весь канал, не змінюючи налаштування Recall Safe. Це функція буде мати велике значення в ситуаціях, коли широко використовується пам'ять сцен.

 

Фільтр Overlay для швидкого реагування на раптові зміни

Фільтр Overlay - ще одна нова функція, яка може помітно розширити корисність пам'яті сцен. Цей фільтр може бути «накладено» на поточний мікс для застосування зсувів до рівнів положення фейдеров і рівня посилів на мікси/матриці незалежно від викликаних налаштувань сцени. Прикладом того, як це може бути використано, є поява незапланованого виконавця, що вимагає коригування рівня відповідного каналу. Використовуючи фільтр Overlay, ви можете зробити тимчасову відносну зміну рівня на цьому каналі, а потім миттєво повернутися до вихідного рівня. Фільтр Overlay доведе свою цінність в ситуаціях, що вимагають раптових змін, а також здатності легко повернутися до вихідних налаштувань.

 

Yamaha Rivage PM7 Overlay Filter

Функції для роботи в теле- і радіомовленні

RIVAGE PM7 підтримує технологію 5.1-канального панорамування об'ємного звучання і моніторинг для широкомовних додатків і має дві шини об'ємного звучання для ефективної міжнародної трансляції. Також передбачена функція Mix Minus, що дозволяє за допомогою всього декількох простих дій видаляти певне джерело з трансляції.

 

Yamaha Rivage PM7 Mix Minus

Два зручних підходи до запису живого звуку

Професійна якість запису в реальному часі стає важливою особливістю в живих звукових консолях. На додаток до зручного двоканального запису на USB-накопичувач, RIVAGE PM7 підтримує багатодоріжковий запис через аудіо мережу Dante для задоволення максимально широкого діапазону вимог до серйознго запису.

Функція 2-трекового запису на USB-накопичувач безпосередньо записує вихід шини STEREO або MIX на флеш драйв. Фонова музика або звукові ефекти, записані на флеш-накопичувач, також можуть бути призначені на будь-який вхідний канал для відтворення. Перетворення частоти дискретизації надається як для входу, так і для виходу, тому функцію рекордера можна використовувати, не замислюючись про частоту дискретизації системи. Підтримується запис або відтворення файлів WAV або MP3.

Багатодоріжкові записи можуть бути зроблені на комп'ютер з DAW додатком через аудіомережі Dante. Запис з високою роздільною здатністю до 128 каналів (вхід і вихід) на частоті 96 кГц можливий, якщо комп'ютер оснащений картою розширення Dante Accelerator PCIe. З Dante Virtual Soundcard максимальна кількість вхідних/вихідних доріжок становить 64.

Багатодоріжкові записи репетицій, зроблені таким чином, можуть використовуватися для «віртуального саундчеку» згодом, коли виконавці недоступні. Вхідний патчінг для всіх необхідних каналів можна перемкнути в одну операцію для запису і віртуального саундчеку. Відтворення записуючого пристрою і сценічні сигнали можна навіть комбінувати при необхідності.

Основні особливості:

  • Канали: 144 моно, 60 мікс, 36 матриць (v.4.0 і вище)
  • Обробка 96 кГц
  • 2 х 15"сенсорні дисплеї
  • Фейдери: 38 (12 + 12 + 12 + 2)
  • Selected Channel
  • Custom Fader banks: 6 x 2 (на кожному блоці)
  • User Defined keys: 12 x 4 банки
  • User Defined knobs: 4 x 4 банки
  • Аналогові I/O: 8/8
  • Слоти: 3 х HY, 2 х MY
  • AES/EBU: 4 вх/4 вих (з SRC)
  • Порт GPI (8 in/8 out)
  • Word Clock In/Out
  • MIDI In/Out
  • 5 USB (1 для 2-трекового запису)
  • Video Out (DVI-D)
  • TC In
  • Два вбудованих джерела живлення




Аналогові входи 8 in/8 out
Цифрові виходи AES/EBU: 4 out (with SRC), GPI (8 out), Word Clock Out, Video Out (DVI-D)
MIDI MIDI In / Out
Фейдери 38 (12 + 12 + 12 + 2)
Цифрові входи AES/EBU: 4 in (with SRC), GPI (8 in), 5 USB (1 for 2-track recording)
Розміри 1,549 x 417 x 848 мм
Вага 94 кг
Додаткові дані 15"touch panel x 2
Гарантія 12 місяців + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування
Виробництво Японія

Ваш відгук про: YAMAHA CSDR7

Додати відгук

Ваш email не буде опублікований*

Ваша оцінка