CORT SFX1F NS

В наявності
13533.00 грн.

SKU:

SFX1F NS

Категорії:

,

Акустичні гітари серії SFX втілюють бачення Cort на те, яким повинен бути сучасний сценічний інструмент. Корпус із зменшеною глибиною з вирізом для зручного доступу до верхніх ладів, ергономічний гриф зі швидкісним V-профілем для максимального комфорту при грі, великі jumbo лади і функціональна електроніка - SFX стане вірним супутником сучасного гітариста.

Верхня дека з цілісної ялини

Ялина відрізняється чудовим поєднанням гнучкості та міцності, завдяки чому є одним з найпопулярніших матеріалів для виготовлення верхньої деки акустичних гітар. Чудові тональні характеристики роблять ялину ідеальним вибором для безлічі музичних жанрів і стилів гри.

Нижня дека і обичайка з червоного дерева

Завдяки яскравому, але щільному звучанню з вираженим середньочастотним діапазоном, червоне дерево стало стандартом для виготовлення обечайки і нижньої деки акустичних гітар.

 

Незважаючи на те, що багате звучання цільної деревини залишається неперевершеним, конструкція з ламінованого дерева також може забезпечити відмінне звучання прекрасного, надійного і доступного інструмента. Одна з переваг застосування такої конструкції - неймовірна стійкість навіть до різких перепадів вологості.

Тонкий і зручний корпус, що звучить як великий

Гітари серії SFX мають тонкий корпус, грати на них дуже зручно. Однак вам не доведеться розплачуватися звучанням за цей комфорт. Арочна задня дека компенсує зменшену глибину корпусу, дозволяючи отримати об'ємне, більш глибоке звучання.

Зручний при швидкій грі гриф з V-подібним профілем

На гітарах серії SFX встановлюються сучасні грифи з унікальним V-образним профілем, які дуже зручні при швидкій грі і виконанні сольних партій, особливо в верхньому регістрі.

Звукознімач Fishman Sonicore і тембрблок Fishman Presys II

Fishman Presys II розроблений для отримання максимальної якості звучання при мінімальному розмірі, а хроматичний тюнер з LED дисплеєм дає можливість швидко і зручно налаштувати гітару навіть на самій темній сцені.Верхня дека Цілісна ялина (Solid Spruce)
Нижня дека Африканське червоне дерево (Okoume)
Обичайка Африканське червоне дерево (Okoume)
Гриф Червоне дерево (mahogany)
Накладка грифа Овангкол (Ovangkol)
Бридж Овангкол (Ovangkol)
Верхній поріжок 43мм
Механіка Хромована
Мензура 643 мм (25.3")
Лади 20
Звукознімачі П'єзозвукознімач і преамп Fishman Presys II
Колір Натуральний матовий лак – Natural Satin (NS)
Виробництво Китай
Гарантія 12 місяців (на механічні та електронні компоненти інструменту)
Комплектація Гітара, анкерний ключ

Ваш відгук про: CORT SFX1F NS

Додати відгук

Ваш email не буде опублікований*

Ваша оцінка