CORT MBM-2H-SUS BBE

В наявності
36935.00 грн.

SKU:

MBM-2H-SUS BBE

Категорії:

,

Cort разом з Меттью Белламі, фронтменом і гітаристом групи Muse, а також Manson Guitar Works представляють оновлення відзначеної нагородами моделі MBM серії META

Оновлений модельний ряд MBM-2 має змінений контур корпусу, ближчий до сценічних гітар Белламі, а всі роботи з проектування та розробки були проведені під особистим контролем Manson Guitar Works.

MBM-2 Sustainiac оснащена унікальним звукознімачем Sustainiac® і отримала нове забарвлення Meta Blue з глянсовою обробкою. Інші характеристики, гідно оцінені на попередній моделі MBM-1: гладкий кленовий гриф з матовим покриттям для максимальних ігрових якостей, корпус з масиву липи, спеціально розроблений фірмою Manson бриджевий хамбакер і кнопка Kill, що дозволяє створювати звучання абсолютно унікального характеру, не вдаючись до них. ефектів. Дизайн головки грифа прикрашений підписом Меттью Белламі і логотипом Manson. 

Manson Guitar Works®

Manson Guitar Works®

Компанія Manson Guitar Works виготовляє гітари за індивідуальними замовленнями вже 30 років і славиться поєднанням найвищої якості виготовлення та іноваційністю. Плідна співпраця компанії Manson та Меттью Белламі триває вже понад два десятиліття.

Хамбакер Manson® та Sustainiac®

MBM-2 Sustainiac

Нова MBM-2 Sustainiac оснащена унікальним звукознімачем Sustainiac® біля грифа, що забезпечує практично нескінченний сустейн. Він уловлює сигнал від бриджевого звукознімача і використовує його для посилення блоку Sustainiac у положенні біля грифа - це створює магнітне поле, що дозволяє струнам нескінченно вібрувати. Він відмінно підходить як для практичного, так і для експериментального використання, і працює як активний звукознімач, коли функція Sustainiac не задіяна.

1 гучність та 1 тон, 3-позиційний перемикач

Елементи управління MBM-2 Sustainiac

Елементи управління MBM-2 Sustainiac прості та універсальні. Є один регулятор гучності, основний тон та трипозиційний перемикач. Керує комбінацією звукознімачів із двох хамбакерів. Все це працює разом з кнопкою Kill і загальним дизайном інструменту, щоб дати вам дуже творчий інструмент, що чудово звучить.

2 міні-перемикача для Sustainiac®

Sustainiac®

Перемикач 1: Вмк./Вимк.

Перемикач 2: вибір режиму

- Положення 1: звичайний режим

- Положення 2: МІКС звичайного та гармонійного режимів

- Положення 3: гармонійний режим (отримані ноти перетворюються на режим вищої гармонійної вібрації)

 

Killswitch кнопка

Killswitch

Інструмент обладнано спеціальною killswitch кнопкою, що дозволяє миттєво заглушити звучання інструменту, розширюючи вашу творчу палітру прийомів звуковидобування.

Профіль грифа типу Soft V

Профіль грифа типу Soft V

Профіль та форма грифа Manson незмінно отримують високу оцінку по всьому світу у багатьох оглядах із п'ятьма зірками. Щоб зберегти цю конкурентну перевагу, новий MBM-2 оснащений V-подібним профілем Manson із сатиновою обробкою. Саме тому ми називаємо його Мета серією; те, що було раніше, було чудовим, але наша філософія полягає в тому, щоб перейти на кращий продукт, посилаючись на все, що існувало раніше.

Накладка грифа з мультирадіусом (12"-15,75")

Мультирадиус

Розкішна функція для музикантів, яким подобається переходити від акордів у нижньому регістрі до високошвидкісного соло та бендів у верхньому регістрі. Мультирадіус полегшує гру, тому ви можете зосередитись на музиці.

Анкерный стрижень з зручним доступом та регулюванням

Анкерный стрижень

Анкерний стрижень з гайкою зі спицовим доступом забезпечує плавне та точне налаштування прогину грифа. Прогин грифа, що часто упускається з уваги багатьма гітаристами, дуже важливий для найкращої зручності гри. Функція регулювання анкерного стрижня з гайкою зі спицовим доступом дозволяє гравцеві налаштовувати прогин грифа залежно від техніки та стилю гри гравця.

Замкові кілки Cort®

Замкові кілки

Фірмові замкові колки Cort чудово тримають лад, навіть при активному використанні інструменту і помітно спрощують процедуру заміни струн.

Ергономічний профіль корпусу

Ергономічний профіль корпусу

Стиль корпусу гітар серії META було розроблено Х'ю Менсоном, який продумував кожну деталь цих інструментів. Комфорт та зовнішній вигляд були покращені за рахунок елегантного вирізу під руку у верхній частині. Виріз ззаду – ключовий елемент еволюції комфорту. Ця модифікація була ретельно вивірена на корпусах гітар серії META для максимального комфорту, без видалення непотрібної кількості дерева. Лінії корпусу, розробленого Менсоном, витончені як з погляду естетичної краси, і з погляду ергономіки.

Тип конструкції Гриф на болтах (Bolt-On)
Корпус Липа (Basswood)
Мензура 25,5" (648мм)
Гриф Клен (Hard Maple)
Накладка грифа Індійський Лаурел (Indian Laurel)
Ширина грифа 42 мм (верхній поріжок)
Радіус накладки грифа Змінний (Compound) радіус: 12"-15.75"
Інкрустація Маркери ладів
Бридж Fully Adjustable Bridge & Tailpiece
Звукознімачі Manson® Humbucker & Sustainiac H Pickup Set
Лади 22 лади
Механіка Хром
Кілки Замкові кілки Cort
Управління 1 гучність, 1 тон, 3-позиційний перемикач, killswitch кнопка, 2 міні перемикача
Колір Чорний матовий - SBLK (Satin Black)
Струни D'Addario® EXL110 10 - 46
Комплектація Гітара, ключі для анкера і бриджу
Виробництво Індонезія
Гарантія 12 місяців (на електронні та механічні компоненти)
Додаткові дані Підписна модель Matthew Bellamy (MUSE)

Ваш відгук про: CORT MBM-2H-SUS BBE

Додати відгук

Ваш email не буде опублікований*

Ваша оцінка