CORT GB-MODERN 5 OPCG w/case

В наявності
45788.00 грн.

SKU:

GB-MODERN 5 OPCG w/case

Категорії:

,

Бас-гітари Cort серії GB створені для сучасних музикантів із традиційним смаком. Ці інструменти поєднують класичний, перевірений часом, дизайн із сучасними удосконаленнями та стануть вашими вірними помічниками на будь-якій сцені.

 

Як створити справді гарну бас-гітару? Все просто – потрібно підібрати ідеальний баланс між традиційним, перевіреним часом дизайном та доповнити його сучасними функціями. Бас-гітара GB Modern створена для поціновувачів класичного J-Bass, але відрізняється від нього разючою легкістю, щоб музикант менше втомлювався під час виступів, а продумана ергономіка гарантує максимальний комфорт при грі. Додамо до цього преміальні поліпшення, такі як фірмові кілки Hipshot та бридж Babicz FCH5, гриф з roasted клена, звукознімачі Nordstrand Big Single та оригінальний преамп MarkBass і ми отримаємо неймовірно красивий інструмент, який звучить з першої ноти!

Особлива полегшена конструкція корпусу

Вага інструменту часто впливає на зручність гри, а на більшому інструменті, такому як бас-гітара, вплив ваги важко недооцінити. Багато виробників борються з цією проблемою вирізуючи великі частини деревини з корпусу, що безумовно впливає на звучання інструменту. Конструкція корпусу GB Modern була розроблена, щоб досягти тієї ж легкості але без внутрішніх порожнин. Центральне "ядро" з клена оточене легкими "крилами" з павловнії та доповнюється чаруючим топом з капа тополі, а завершує картину задня сторона з білого ясена. Таке поєднання порід дерева не лише зменшує вагу інструменту, але також дозволяє отримати чудове звучання - насичене та щільне.

Звукознімачі Nordstrand Big Single

Одна з найпопулярніших моделей у лінійці звукознімачів Nordstrand, Big Single – це сингловий датчик, розміщений у корпусі типу "мильниця". Завдяки збільшеному магніту ці звукознімачі отримали неймовірне поєднання оглушливого гарчання та тональної чистоти. Відсутність другої котушки дозволяє обмотці Big Single займати весь доступний простір у бобіні, щоб дати виконавцеві потужне панчеве звучання та потужний сигнал, яким славляться ці звукознімачі.

Преамп MarkBass MB Instrument Pre

Компанія MarkBass, яка відома на весь світ своїми інструментальними підсилювачами, розробила преамп MB Instrument Pre, ґрунтуючись на багаторічному досвіді та великих знаннях у розробці ультра компактної схемотехніки та підборі правильних частот для оптимального звукопідсилення. Особлива схема еквалайзера не просто посилює/послаблює потрібну частоту, а формує унікальний та багатий відгук, який завжди зберігає звучання бас-гітари чистим та сфокусованим, без втрати розбірливості. Преамп MB Instrument Pre також дозволяє перемикатися між активним та пасивним режимами з мінімальними перепадами гучності, а для любителів експериментів його схемотехніка підтримує як 9В так і 18В живлення, зберігаючи при цьому дуже низьке споживання струму, щоб збільшити термін служби батареї.

Бридж Babicz FCH

Фірмовий струнотримач FCH (Full Contact Hardware) від компанії Babicz збільшує динамічний діапазон, покращує сустейн та стабільність строю інструменту. Оригінальна подвійна система фіксації сідел надійно зберігає налаштування висоти та мензури, навіть при знятті струн.

Гриф та накладка з Roasted клена

Особлива термообробка канадського клена в спеціальній безкисневій печі дозволила стабілізувати деревину і домогтися приголомшливого золотаво-шоколадного відтінку. Завдяки такій технології гриф інструмента відрізняється підвищеною стабільністю, вінтажним зовнішнім виглядом і помітно більш потужним щільним звучанням. Деревина клена дуже щільна і тверда, але не груба і неймовірно чутлива до звуковидобування, особливо при грі медіатором і слепом. Накладка грифа, виготовлена ​​з клена, додає тембру інструмента ще більше енергійності та яскравості з характерною "клацаючою" атакою.

Кілки Hipshot® Ultralite

Для ідеального балансу корпусу та голови грифа бас-гітара GB Modern обладнана високоякісними кілками Hipshot Ultralight із передавальним співвідношенням 20:1. Виготовлені зі спеціального цинкового сплаву та оснащені алюмінієвими штоками, ці кілки відрізняються зменшеною на 30% вагою порівняно зі стандартними, зберігаючи при цьому точність та стабільність строю.

Простий доступ до анкера

Доступ до анкерного стрижня з торця грифа забезпечує зручність, плавність та точність налаштування прогину грифа. Таке розміщення регулювання анкера дозволяє точно налаштувати прогин залежно від бажаної техніки і стилю гри. 

Люмінесцентні бічні маркери ладів

Бічні люмінесцентні маркери ладів Luminlay дозволяють гітаристу легко побачити позиційні маркери грифу навіть при виступі на темних сценах.

Фірмовий напівжорсткий чохол у комплекті

Оригінальний Deluxe напівжорсткий чохол Cort не лише стильний та зручний, але також поєднує в собі найкращі риси жорсткого кейсу зі зручністю та легкістю чохла. Ідеальний захист для ідеального інструменту!

Корпус Клен + Павловнія (Paulownia Wings with Soft Maple Core), топ із капа тополі (Poplar Burl), задня частина з білого ясена (White Ash)
Тип конструкції Гриф на болтах (Bolt-On)
Гриф Печений клен (Roasted Maple)
Накладка грифа Печений клен (Roasted Maple)
Мензура 34" (864 мм)
Верхній поріжок 47,6 мм
Радіус накладки грифа 15.75" (400мм)
Лади 22
Бридж Babicz FCH5
Звукознімачі Nordstrand BS5 Pickup Set
Еквалайзер 3-смуговий активний еквалайзер, Tone
Управління Гучність датчика бриджів, Гучність некового датчика, Push-Pull (Active/Passive)
Механіка Hipshot® Ultralite
Струни D'Addario EXL170-5SL (45-130)
Колір Відкритий сірий - OPCG (Open Pore Charcoal Gray)
Комплектація Гітара, напівжорсткий чохол, ключі для бриджу та анкера
Виробництво Індонезія
Гарантія 12 місяців (на електронні та механічні компоненти)

Ваш відгук про: CORT GB-MODERN 5 OPCG w/case

Додати відгук

Ваш email не буде опублікований*

Ваша оцінка